Odkrywam Białoru¶. To s±siedni kraj, a przecież tak mało o nim wiemy. ::: Za po¶rednictwem tego bloga chcę przekazywać wam moje odkrycia. Zachęcam was do opowiedzenia tutaj waszych odkryć. ::: Odkryjmy razem Białoru¶!
Blog > Komentarze do wpisu
TVP Białoru¶ - od listopada
Zarz±d TVP zatwierdził ostatecznie kanał TV Białoru¶. Telewizja ma rozpocz±ć nadawanie w listopadzie tego roku - pisze onet.

TV Białoru¶ będzie kanałem satelitarnym i jednocze¶nie pierwszym kanałem zagranicznym tworzonym przez TVP.

W zamierzeniu TVP TV Białoru¶ ma wypełnić lukę w dostępie do niezależnej informacji, białoruskiego języka, dziedzictwa i dóbr kultury.

Newsroom TV Białoru¶ będzie się mie¶cił w Warszawie przy Pl. Powstańców Warszawy. W projekt zaangażowanych jest obecnie ok. 35 osób w Warszawie i kolejnych 30 współpracowników na Białorusi. W cało¶ci nadawany po białorusku program ma być emitowany przez 16 godzin na dobę, z czego cztery godziny maj± zawsze stanowić programy premierowe.

Kanał finansowany jest przez polskie Ministerstwo Spraw Zagraniczych.
czwartek, 19 lipca 2007, anuszka_ha3.agh.edu.pl

Polecane wpisy

  • Stare polskie kabarety jak znalazł

    Kryzys na Białorusi trwa. Nowym hobby stało się chodzenie do sklepów i robienie zdjęć cenom . Inni wyżywaj± się robi±c satyryczne obrazki i fotomontaże . Tu aku

  • Drożyzna na Białorusi

    Ostatnio bardzo podrożało na Białorusi. Ceny s± wyższe niż w Polsce, choć ¶rednie pensje 2.5 raza niższe niż u nas. Portal Biełorusskij Partizan zrobił zestawi

  • Zarobki na Białorusi, styczeń 2011

    Polecam artykuł Białoru¶: Mniejsze zarobki, mniej inwestycji na portalu eastbook.eu . Polecam zwłaszcza kliknięcie na interaktywny wykres z zarobkami w różnych

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Go¶ć: , *.nsm.pl
2007/07/29 12:08:08
Witam, nie koniecznie w temacie ale obszar zainteresowań się zgadza. Polecam najnowsze wydanie Tygodnia POwszechnego z wkladk± o Białorusi. pozdr. m.
tygodnik.onet.pl/3229,29743,tematy.html