Odkrywam Białoru¶. To s±siedni kraj, a przecież tak mało o nim wiemy. ::: Za po¶rednictwem tego bloga chcę przekazywać wam moje odkrycia. Zachęcam was do opowiedzenia tutaj waszych odkryć. ::: Odkryjmy razem Białoru¶!
Zakładki:
Czytaj±cy, czytani, inne projekty
Słowniki języka białoruskiego
Nasza pomoc dla Białorusi
Raport
Ciekawe
Dzienniki Marcowe
Białoruska opozycja
Białoruska władza
Białoruskie fora
Białoruskie media
Blogi o Białorusi
O mnie
Podróż na Białoru¶
Polecamy bramkę sms
niedziela, 31 sierpnia 2008
Uwaga, reaktywacja!

Polskie media pisz± o Białorusi o wiele więcej, niż 2 lata temu, gdy zaczynałam tego bloga. Polecam zwłaszcza profesjonalistów z Tygodnika Powszechnego: blog Trzy Żółwie i chyba nie kontynuowany ostatnio Tygodnik o Wschodzie. Mój kolega Siergiej wci±ż pokazuje swój kraj na zdjęciach: twoserge.fotolog.pl. Portal Kresy - chociaż nie lubię jego polonocentrycznej nazwy - dostarcza informacji turystycznych. Portale wolnabialorus.pl i bialorus.pl podaj± wiadomo¶ci. Co ja tu mogę jeszcze mieć do roboty? Pokażę trochę zdjęć z mojego niedawnego wyjazdu na Białoru¶. Opatrzę własnymi komentarzami i refleksjami.

 

 

20:56, anuszka_ha3.agh.edu.pl , Podróż na Białoru¶
Link Komentarze (2) »
wtorek, 26 sierpnia 2008
LOMOwschód - Wystawa Roberta Danieluka w Lublinie
To sentymentalna podróż do moich wspomień. To także obrazy które rejestruj± ostatnie elementy epoki która powoli odchodzi.
Fotografie s± efektem kilku wypraw na Białoru¶, Ukrainę czy do Obwodu Kaliningradzkiego. Wszystkie fotografie zrobione s± małym radzieckiem aparatem LOMO LC-A. Przez swoje wady optyczne fotografie maj± swój oryginalny klimat który podkre¶la atmosferę jaka panuje za nasz± wschodni± granic±.
17:55, anuszka_ha3.agh.edu.pl , Odkrycia różne
Link Dodaj komentarz »